V430CH8T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V430CH8T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V430CH8T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 250A 2SMD
Fitxak: V430CH8T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
V430CH8Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V430CH8T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 250A 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52078 pcs Datuen fitxa V430CH8T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 389V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series CH
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Beste izenak F3466DKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 369V
Gehienezko AC bolumena 275V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 8.0J Deskribapen zehatza 430V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
Oraina - Surge 250A Edukiera @ maiztasuna 50pF @ 1MHz