V18MLA0805LNH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA0805LNH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V18MLA0805LNH
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 25V 40A 0805
Fitxak: 1.V18MLA0805LNH.pdf2.V18MLA0805LNH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
V18MLA0805LNHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V18MLA0805LNH fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 25V 40A 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 624748 pcs Datuen fitxa 1.V18MLA0805LNH.pdf2.V18MLA0805LNH.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 25V Varistor tentsioa (min) 22V
Varistor Tentsioa (Max) 28V Series MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak F2184TR
V18MLA0805LN
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 18V
Gehienezko AC bolumena 14V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.10J Deskribapen zehatza 25V 40A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Oraina - Surge 40A Edukiera @ maiztasuna 290pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V18MLA0805LA
V18MLA0805LA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 25V 40A 0805
Stockean: 603743 pcs
Deskarga: V18MLA0805LA.pdf
RFQ
V18MLA0805LWH
V18MLA0805LWH
Stockean: 6618 pcs
Deskarga: V18MLA0805LWH.pdf
RFQ
V18MLA0805LNHAUTO
V18MLA0805LNHAUTO