V18MLA0805H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA0805H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V18MLA0805H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 25V 120A 0805
Fitxak: 1.V18MLA0805H.pdf2.V18MLA0805H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
V18MLA0805Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V18MLA0805H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 25V 120A 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 162969 pcs Datuen fitxa 1.V18MLA0805H.pdf2.V18MLA0805H.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 25V Varistor tentsioa (min) 22V
Varistor Tentsioa (Max) 28V Series MLA
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak F2182DKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 18V
Gehienezko AC bolumena 14V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.30J Deskribapen zehatza 25V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Oraina - Surge 120A Edukiera @ maiztasuna 520pF @ 1MHz