V18MLA0805LA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA0805LA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V18MLA0805LA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 25V 40A 0805
Fitxak: V18MLA0805LA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
V18MLA0805LAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V18MLA0805LA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 25V 40A 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 603743 pcs Datuen fitxa V18MLA0805LA.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 25V Varistor tentsioa (min) 22V
Varistor Tentsioa (Max) 28V Series MLA
Packaging Bulk Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 18V Gehienezko AC bolumena 14V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.10J
Deskribapen zehatza 25V 40A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Oraina - Surge 40A
Edukiera @ maiztasuna 290pF @ 1MHz