V100ZT20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V100ZT20P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: V100ZT20P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
V100ZT20Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V100ZT20P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 262840 pcs Datuen fitxa V100ZT20P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 100V Varistor tentsioa (min) 90V
Varistor Tentsioa (Max) 110V Series ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 81V Gehienezko AC bolumena 60V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 30J
Deskribapen zehatza 100V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Oraina - Surge 6.5kA
Edukiera @ maiztasuna 6500pF @ 1MHz