V100ZT15P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V100ZT15P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: V100ZT15P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
V100ZT15Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V100ZT15P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 381092 pcs Datuen fitxa V100ZT15P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 100V Varistor tentsioa (min) 90V
Varistor Tentsioa (Max) 110V Series ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 81V Gehienezko AC bolumena 60V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 20J
Deskribapen zehatza 100V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 2900pF @ 1MHz