V100ZT05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V100ZT05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V100ZT05
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Fitxak: V100ZT05.pdf
  • Mezua
V100ZT05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V100ZT05 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 100V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4838 pcs Datuen fitxa V100ZT05.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 100V Varistor tentsioa (min) 90V
Varistor Tentsioa (Max) 110V Series ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 81V Gehienezko AC bolumena 60V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 2.5J
Deskribapen zehatza 100V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Oraina - Surge 400A
Edukiera @ maiztasuna 310pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V100ZT05PX2855
V100ZT05PX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 100V 400A DISC 5MM