SLD54-018-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD54-018-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLD54-018-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V P600
Fitxak: SLD54-018-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SLD54-018-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLD54-018-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34072 pcs Datuen fitxa SLD54-018-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 54V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 87.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 60V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series Automotive, AEC-Q101, SLD
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.6A Edukiera @ maiztasuna -