SLD58U-017-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD58U-017-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLD58U-017-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V P600
Fitxak: SLD58U-017-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SLD58U-017-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLD58U-017-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47276 pcs Datuen fitxa SLD58U-017-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 93.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series Automotive, AEC-Q101, SLD Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.6A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SLD5S-1
SLD5S-1
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN FFC VERT 5POS 1.25MM PCB
Stockean: 4821 pcs
Deskarga: SLD5S-1.pdf
RFQ
SLD54U-017-B
SLD54U-017-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 54V 87.1V P600
Stockean: 38527 pcs
Deskarga: SLD54U-017-B.pdf
RFQ
SLD5R-1
SLD5R-1
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN FFC BOTTOM 5POS 1.25MM R/A
Deskarga: SLD5R-1.pdf
SLD54U-017
SLD54U-017
Deskarga: SLD54U-017.pdf
SLD58-018
SLD58-018
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.6V P600
Deskarga: SLD58-018.pdf
SLD5S-2
SLD5S-2