SLD51-018-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD51-018-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLD51-018-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 51V 82.4V P600
Fitxak: SLD51-018-B.pdf
  • Mezua
SLD51-018-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLD51-018-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 51V 82.4V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34765 pcs Datuen fitxa SLD51-018-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 51V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 82.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 56.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series Automotive, AEC-Q101, SLD
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61.9A Edukiera @ maiztasuna -