SL1021A090C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A090C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1021A090C
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 90V 10KA
Fitxak: SL1021A090C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SL1021A090Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1021A090C fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 90V 10KA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62321 pcs Datuen fitxa SL1021A090C.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 90V tolerantzia -
Series SL1021A Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylinder No Lead, 3 Terminal Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 90V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined