SL1011B350A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1011B350A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1011B350A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 350V 10KA THROUGH HOLE
Fitxak: SL1011B350A.pdf
  • Mezua
SL1011B350Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1011B350A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 350V 10KA THROUGH HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4675 pcs Datuen fitxa SL1011B350A.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 350V tolerantzia -
Series SL1011B Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Cylinder Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 350V 10000A (10kA) 2 Pole Through Hole