SL1021A145R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A145R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1021A145R
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 145V 10KA THROUGH HOLE
Fitxak: SL1021A145R.pdf
  • Mezua
SL1021A145Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1021A145R fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 145V 10KA THROUGH HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5891 pcs Datuen fitxa SL1021A145R.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 145V tolerantzia -
Series SL1021A Packaging Tray
Pakete / kasua Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 145V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SL1021A090R
SL1021A090R
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 90V 10KA THROUGH HOLE
Stockean: 30756 pcs
Deskarga: SL1021A090R.pdf
RFQ
SL1021A145RS
SL1021A145RS
deskribapena: GDT 145V 10KA THROUGH HOLE