S2008VS3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2008VS3TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S2008VS3TP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR SENS 200V 8A TO-251
Fitxak: 1.S2008VS3TP.pdf2.S2008VS3TP.pdf3.S2008VS3TP.pdf
  • Mezua
S2008VS3TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S2008VS3TP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR SENS 200V 8A TO-251 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5644 pcs Datuen fitxa 1.S2008VS3TP.pdf2.S2008VS3TP.pdf3.S2008VS3TP.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 200V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Hornitzaileen gailuen paketea TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Series - SCR mota Sensitive Gate
Packaging Tube Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza SCR 200V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A
Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 5.1A Uneko - Off State (Max) 5µA
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 8mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 500µA
Produktu erlazionatuak
S200X150VATY
S200X150VATY
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: THERMTRANS LABEL VINYL 2.00
Stockean: 479799 pcs
Deskarga: S200X150VATY.pdf
RFQ
S200K25SL0N63L6R
S200K25SL0N63L6R
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP CER 20PF 1KV SL RADIAL
Stockean: 281216 pcs
Deskarga: S200K25SL0N63L6R.pdf
RFQ
S2008VS3
S2008VS3
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SCR SENS 200V 8A TO-251
Deskarga: S2008VS3.pdf
S2008VTP
S2008VTP
deskribapena: SCR NON-SENS 200V 8A TO-251
Deskarga: S2008VTP.pdf
S200E
S200E
fabrikatzaileak: Swanstrom Tools
deskribapena: PLIER FLAT NOSE SMOOTH
Deskarga: S200E.pdf
S2008VS2
S2008VS2
deskribapena: SCR SENSITIVE 200V 8A TO-251AA
Deskarga: S2008VS2.pdf
S2008R
S2008R
deskribapena: SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 200V
Deskarga: S2008R.pdf
S2008V
S2008V
deskribapena: SCR NON-SENS 200V 8A TO-251AA