S2008R55
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2008R55 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S2008R55
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR NON-SENS 200V 8A TO-220
Fitxak: 1.S2008R55.pdf2.S2008R55.pdf3.S2008R55.pdf
  • Mezua
S2008R55ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S2008R55 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR NON-SENS 200V 8A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5931 pcs Datuen fitxa 1.S2008R55.pdf2.S2008R55.pdf3.S2008R55.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 200V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Non-Isolated Tab
Series - SCR mota Standard Recovery
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-220-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza SCR 200V 8A Standard Recovery Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A
Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 5.1A Uneko - Off State (Max) 10µA
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 30mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 15mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S2008VS3TP
S2008VS3TP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SCR SENS 200V 8A TO-251
Stockean: 5644 pcs
Deskarga: S2008VS3TP.pdf
RFQ
S2008VTP
S2008VTP
deskribapena: SCR NON-SENS 200V 8A TO-251
Stockean: 3176 pcs
Deskarga: S2008VTP.pdf
RFQ
S2008R
S2008R
deskribapena: SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 200V
Deskarga: S2008R.pdf
S2008V
S2008V
deskribapena: SCR NON-SENS 200V 8A TO-251AA