S2008VS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2008VS3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S2008VS3
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR SENS 200V 8A TO-251
Fitxak: 1.S2008VS3.pdf2.S2008VS3.pdf
  • Mezua
S2008VS3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S2008VS3 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR SENS 200V 8A TO-251 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5724 pcs Datuen fitxa 1.S2008VS3.pdf2.S2008VS3.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 200V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Hornitzaileen gailuen paketea TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Series - SCR mota Sensitive Gate
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza SCR 200V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A
Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 5.1A Uneko - Off State (Max) 5µA
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 8mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 500µA
Produktu erlazionatuak
S2008VS2
S2008VS2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SCR SENSITIVE 200V 8A TO-251AA
Stockean: 6949 pcs
Deskarga: S2008VS2.pdf
deskribapena: SCR NON-SENS 200V 8A TO-251AA
Stockean: 7067 pcs
Deskarga: S2008V.pdf
RFQ
S2008VS3TP
S2008VS3TP
deskribapena: SCR SENS 200V 8A TO-251
Deskarga: S2008VS3TP.pdf
S2008VS2TP
S2008VS2TP
Deskarga: S2008VS2TP.pdf
S200K25SL0N63L6R
S200K25SL0N63L6R
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP CER 20PF 1KV SL RADIAL
Deskarga: S200K25SL0N63L6R.pdf
S200E
S200E
fabrikatzaileak: Swanstrom Tools
deskribapena: PLIER FLAT NOSE SMOOTH
Deskarga: S200E.pdf
S200X150T1D
S200X150T1D
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: DOT MATRIX LABEL VINYLIDE
Deskarga: S200X150T1D.pdf
S2008R55
S2008R55
deskribapena: SCR NON-SENS 200V 8A TO-220
Deskarga: S2008R55.pdf
S2008R
S2008R
deskribapena: SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 200V