ROV05H330K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV05H330K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 33V 250A DISC 5MM
Fitxak: ROV05H330K.pdf
  • Mezua
ROV05H330Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV05H330K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 33V 250A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4562 pcs Datuen fitxa ROV05H330K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 33V Varistor tentsioa (min) 29.7V
Varistor Tentsioa (Max) 36.3V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak F75099-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 26V
Gehienezko AC bolumena 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 1.3J Deskribapen zehatza 33V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 250A Edukiera @ maiztasuna 830pF @ 1kHz