ROV05H331K-S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV05H331K-S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 330V 800A DISC 5MM
Fitxak: ROV05H331K-S.pdf
  • Mezua
ROV05H331K-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV05H331K-S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 330V 800A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5553 pcs Datuen fitxa ROV05H331K-S.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 330V Varistor tentsioa (min) 297V
Varistor Tentsioa (Max) 363V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak D47206-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 275V
Gehienezko AC bolumena 210V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 13J Deskribapen zehatza 330V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 800A Edukiera @ maiztasuna 60pF @ 1kHz