ROV05H301K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV05H301K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 300V 800A DISC 5MM
Fitxak: ROV05H301K.pdf
  • Mezua
ROV05H301Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV05H301K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 300V 800A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6848 pcs Datuen fitxa ROV05H301K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 300V Varistor tentsioa (min) 270V
Varistor Tentsioa (Max) 330V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak E39794-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 250V
Gehienezko AC bolumena 195V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 12J Deskribapen zehatza 300V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 800A Edukiera @ maiztasuna 65pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV05H330K-2
ROV05H330K-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 33V 250A DISC 5MM
Stockean: 3302 pcs
Deskarga: ROV05H330K-2.pdf
RFQ
ROV05H301K-2
ROV05H301K-2
deskribapena: VARISTOR 300V 800A DISC 5MM