L17T300.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L17T300.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 300A 170VDC CYLINDR
Fitxak: L17T300.V.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 940 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 940 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
L17T300.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L17T300.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 300A 170VDC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 940 pcs Datuen fitxa L17T300.V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 170V Tamaina / dimentsioa 1.500" Dia x 1.252" L (38.10mm x 31.80mm)
Series POWR-GARD® L17T Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Beste izenak L17T 300
L17T300
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 300A