L17T125.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L17T125.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 125A 170VDC CYLINDR
Fitxak: L17T125.T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
L17T125.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L17T125.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 125A 170VDC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1942 pcs Datuen fitxa L17T125.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 170V Tamaina / dimentsioa 1.000" Dia x 1.157" L (25.40mm x 29.40mm)
Series POWR-GARD® L17T Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Beste izenak L17T 125
L17T125
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 125A