L17T450.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L17T450.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 450A 170VDC CYLINDR
Fitxak: L17T450.V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
L17T450.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L17T450.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 450A 170VDC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1210 pcs Datuen fitxa L17T450.V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 170V Tamaina / dimentsioa 1.500" Dia x 1.252" L (38.10mm x 31.80mm)
Series POWR-GARD® L17T Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Beste izenak L17T 450
L17T450
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 450A