KLDR01.6TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR01.6TXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLDR01.6TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/300VDC
Fitxak: KLDR01.6TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
KLDR01.6TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLDR01.6TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4443 pcs Datuen fitxa KLDR01.6TXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLDR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak KLDR 1-6/10A
KLDR01.6
KLDR1.6
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 1.6A Class CC