KLDR01.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR01.5T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLDR01.5T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/300VDC
Fitxak: KLDR01.5T.pdf
  • Mezua
KLDR01.5Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLDR01.5T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5601 pcs Datuen fitxa KLDR01.5T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLDR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak F1065
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 1.5A Class CC
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200kA AC, 20kA DC Homologazioak CE, CSA, UL
eskaerak Transformer Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KLDR01.5TXP
KLDR01.5TXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/300VDC