KLDR01.5HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR01.5HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLDR01.5HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/300VDC
Fitxak: KLDR01.5HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
KLDR01.5HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLDR01.5HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/300VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7061 pcs Datuen fitxa KLDR01.5HXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLDR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 1.5A