FLNR02.8T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLNR02.8T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 2.8A 250VAC/125VDC
Fitxak: FLNR02.8T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FLNR02.8Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLNR02.8T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 2.8A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6801 pcs Datuen fitxa FLNR02.8T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Series POWR-GARD® FLNR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak FLNR 2-8/10A
FLNR02.8
FLNR2.8
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 2.8A Class RK5