FLNR010.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLNR010.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC/125VDC
Fitxak: FLNR010.T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
FLNR010.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLNR010.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9823 pcs Datuen fitxa FLNR010.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Series POWR-GARD® FLNR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak F1028
FLNR 10A
FLNR010
FLNR010T
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 10A Class RK5