FLNR03.2T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLNR03.2T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 3.2A 250VAC/125VDC
Fitxak: FLNR03.2T.pdf
  • Mezua
FLNR03.2Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLNR03.2T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 3.2A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8284 pcs Datuen fitxa FLNR03.2T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Series POWR-GARD® FLNR
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak FLNR 3-2/10A
FLNR03.2
FLNR3.2
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 3.2A Class RK5