0MEG250.XP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0MEG250.XP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 250A 32VAC/VDC
Fitxak: 1.0MEG250.XP.pdf2.0MEG250.XP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0MEG250.XPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0MEG250.XP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 250A 32VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10419 pcs Datuen fitxa 1.0MEG250.XP.pdf2.0MEG250.XP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 1.149" L x 0.770" W x 0.390" H (29.20mm x 19.50mm x 9.90mm) Series MEGA®
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Auto Link Beste izenak 0MEG250XP
MEG250.XP
MEG250XP
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Automotive Uneko balorazioa 250A