0MEG350.L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0MEG350.L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 350A 32VAC/VDC 50PC
Fitxak: 1.0MEG350.L.pdf2.0MEG350.L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
0MEG350.Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0MEG350.L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 350A 32VAC/VDC 50PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11214 pcs Datuen fitxa 1.0MEG350.L.pdf2.0MEG350.L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 1.149" L x 0.770" W x 0.390" H (29.20mm x 19.50mm x 9.90mm) Series MEGA®
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Auto Link Beste izenak 0MEG350L
MEG350.L
MEG350L
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Automotive Uneko balorazioa 350A