0MEG225.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0MEG225.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 225A 32VAC/VDC
Fitxak: 1.0MEG225.X.pdf2.0MEG225.X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0MEG225.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0MEG225.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 225A 32VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10574 pcs Datuen fitxa 1.0MEG225.X.pdf2.0MEG225.X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 1.149" L x 0.770" W x 0.390" H (29.20mm x 19.50mm x 9.90mm) Series MEGA®
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Auto Link Beste izenak MEG225.X
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Automotive Uneko balorazioa 225A