0FLM05.6T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM05.6T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0FLM05.6T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 5.6A 250VAC/125VDC
Fitxak: 0FLM05.6T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0FLM05.6Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0FLM05.6T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 5.6A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10979 pcs Datuen fitxa 0FLM05.6T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series FLM
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak FLM 5-6/10A
FLM05.6
FLM05.6T
FLM5.6
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
DC Erresistentzia hotza 0.033 Ohms Uneko balorazioa 5.6A