0FLM6.25T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM6.25T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0FLM6.25T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 6.25A 250VAC/125VDC
Fitxak: 0FLM6.25T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
0FLM6.25Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0FLM6.25T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 6.25A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10298 pcs Datuen fitxa 0FLM6.25T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series FLM
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak 0FLM625T
F1008
FLM 6-1/4A
FLM06.25
FLM6.25
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
DC Erresistentzia hotza 0.0277 Ohms Uneko balorazioa 6.25A