0FLM03.2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM03.2T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0FLM03.2T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 3.2A 250VAC/125VDC
Fitxak: 0FLM03.2T.pdf
  • Mezua
0FLM03.2Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0FLM03.2T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 3.2A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11355 pcs Datuen fitxa 0FLM03.2T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series FLM
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak F1005
FLM 3-2/10A
FLM03.2
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
DC Erresistentzia hotza 0.0904 Ohms Uneko balorazioa 3.2A