0FLM02.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM02.5T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0FLM02.5T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 2.5A 250VAC/125VDC
Fitxak: 0FLM02.5T.pdf
  • Mezua
0FLM02.5Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0FLM02.5T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 2.5A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9333 pcs Datuen fitxa 0FLM02.5T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series FLM
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Beste izenak F1004
FLM 2-1/2A
FLM02.5
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
DC Erresistentzia hotza 0.162 Ohms Uneko balorazioa 2.5A