0AGX030.VP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0AGX030.VP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 30A 32VAC/VDC 5PK CRD
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0AGX030.VPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0AGX030.VP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 30A 32VAC/VDC 5PK CRD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 38006 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm) Series AGX
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua 8AG, 1/4" x 1" Beste izenak 0AGX030VP
AGX030.VP
AGX030VP
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge, Glass Uneko balorazioa 30A