0AGX025.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0AGX025.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 25A 32VAC/VDC 8AG
Fitxak: 0AGX025.V.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
0AGX025.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0AGX025.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 25A 32VAC/VDC 8AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 151246 pcs Datuen fitxa 0AGX025.V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm) Series AGX
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua 8AG, 1/4" x 1" Beste izenak AGX025.V
AGX25
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge, Glass Uneko balorazioa 25A