0AGX030.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGX030.V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0AGX030.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 30A 32VAC/VDC 8AG
Fitxak: 0AGX030.V.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
0AGX030.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0AGX030.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 30A 32VAC/VDC 8AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 106071 pcs Datuen fitxa 0AGX030.V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm) Series AGX
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua 8AG, 1/4" x 1" Beste izenak 0AGX030.V-ND
0AGX030V
AGX030.V
AGX30
F5037
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge, Glass Uneko balorazioa 30A