067302.5DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067302.5DRT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 067302.5DRT4
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL
Fitxak: 067302.5DRT4.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
067302.5DRT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 067302.5DRT4 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 128382 pcs Datuen fitxa 067302.5DRT4.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 673 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 9.19
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0344 Ohms Uneko balorazioa 2.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A
Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0673010.MXE
0673010.MXE
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 10A 250VAC AXIAL
Stockean: 143432 pcs
Deskarga: 0673010.MXE.pdf
RFQ
0673010.DRT4P
0673010.DRT4P
Stockean: 110798 pcs
Deskarga: 0673010.DRT4P.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CONN RCPT USB 4POS UPRIGHT PCB
Deskarga: 0673298000.pdf
06731
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: LABEL ESD/STATIC 2"X2" 500PC
Deskarga: