067301.6MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067301.6MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 067301.6MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL
Fitxak: 067301.6MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
067301.6MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 067301.6MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125903 pcs Datuen fitxa 067301.6MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 673 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 3.75
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0494 Ohms Uneko balorazioa 1.6A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A
Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
067301.5MXEP
067301.5MXEP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 1.5A 250VAC AXIAL
Stockean: 113271 pcs
Deskarga: 067301.5MXEP.pdf
RFQ
067302.5DRT4P
067302.5DRT4P
deskribapena: FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL
Stockean: 123429 pcs
Deskarga: 067302.5DRT4P.pdf
RFQ
067301.6MXE
067301.6MXE
deskribapena: FUSE GLASS 1.6A 250VAC AXIAL