067302.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067302.5MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 067302.5MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL
Fitxak: 067302.5MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
067302.5MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 067302.5MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 142101 pcs Datuen fitxa 067302.5MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 673 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 9.19
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0344 Ohms Uneko balorazioa 2.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A
Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: USB A UPRIGHT CONN FLANGE OUT
Stockean: 59556 pcs
Deskarga: 0673298020.pdf
RFQ
Stockean: 7007 pcs
Deskarga: 0673298030.pdf
RFQ
067302.5MXE
067302.5MXE
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL
Deskarga: 067302.5MXE.pdf
deskribapena: CONN RCPT USB 4POS UPRIGHT PCB