0326.031HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.031HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0326.031HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 31MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0326.031HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0326.031HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0326.031HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 31MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33687 pcs Datuen fitxa 0326.031HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 326 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 326.031
326.031P
F2620
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.011 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 332.5 Ohms
Uneko balorazioa 31mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE