0326.010VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.010VXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0326.010VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0326.010VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0326.010VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7943 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 326 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 326.010VXP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.00148 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 3324.8 Ohms
Uneko balorazioa 10mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0326.031MXP
0326.031MXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 31MA 250VAC 3AB 3AG
Stockean: 48772 pcs
Deskarga: 0326.031MXP.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Stockean: 128856 pcs
Deskarga: 0326-4-19-80-06-27-10-0.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Deskarga: 0326-4-19-80-06-80-10-0.pdf
0326.010H
0326.010H
deskribapena: FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG