0326.010HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.010HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0326.010HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0326.010HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0326.010HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0326.010HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33385 pcs Datuen fitxa 0326.010HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 326 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 326.010
326.010P
F2619
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.00148 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 3324.8 Ohms
Uneko balorazioa 10mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE, CSA, ICC, PSE, SEMKO, TUV, UR, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0326.010MXP
0326.010MXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
Stockean: 46436 pcs
Deskarga: 0326.010MXP.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Stockean: 107480 pcs
Deskarga: 0326-4-19-80-06-80-10-0.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT .022-.032 SWAGE
Deskarga: 0326-4-19-15-06-27-10-0.pdf
0326.031HXP
0326.031HXP
deskribapena: FUSE CERAMIC 31MA 250VAC 3AB 3AG
Deskarga: 0326.031HXP.pdf
deskribapena: CONN PIN RCPT
0326.010H
0326.010H
Deskarga: 0326.010H.pdf
Deskarga: 0326.031MXP.pdf
0326.031VXP
0326.031VXP
Deskarga:
Deskarga: 0326.031H.pdf