0313.400MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313.400MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0313.400MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 400MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0313.400MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0313.400MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0313.400MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 400MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81224 pcs Datuen fitxa 0313.400MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 313 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 0313.400MXP-ND
0313400MXP
F4805
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 1.875 Ohms
Uneko balorazioa 400mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CE, CSA, UL