0313.400H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313.400H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0313.400H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 400MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0313.400H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0313.400Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0313.400H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 400MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2719 pcs Datuen fitxa 0313.400H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 313 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 0313.400
0313.400M
313 .400(BULK)
313.400(BULK)
F313
H313.400
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.35 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 1.86 Ohms
Uneko balorazioa 400mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, UL