0313.375HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313.375HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0313.375HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 375MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0313.375HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0313.375HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0313.375HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 375MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64660 pcs Datuen fitxa 0313.375HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 313 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 0313375HXP
313.375P
F2536
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 2.095 Ohms
Uneko balorazioa 375mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CE, CSA, UL