0312008.TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312008.TXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0312008.TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 8A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0312008.TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0312008.TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0312008.TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 8A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 152729 pcs Datuen fitxa 0312008.TXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 312 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable I2t urtzea 166
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0122 Ohms Uneko balorazioa 8A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200A