0312007.VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312007.VXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0312007.VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 7A 250VAC 3AB 3AG
  • Mezua
0312007.VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0312007.VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 7A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41080 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 312 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 0312007VXP
312007.VXP
312007VXP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 118 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0146 Ohms
Uneko balorazioa 7A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200A Homologazioak CE, CSA, KC, PSE, UL