031201.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031201.5MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 031201.5MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 031201.5MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
031201.5MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 031201.5MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 233308 pcs Datuen fitxa 031201.5MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 312 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 031201.5MXP-ND
F4787
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 2.35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.1036 Ohms
Uneko balorazioa 1.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE, CSA, PSE, UL